• Usta aşçılar ve yardımcı ekibi ile çok lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı yemekleri hijyen kuralları, çerçevesinde hazırlıyoruz ve servis ediyoruz.
  • Malzemelerimiz depolarımızda sizler için üretilmeye her zaman hazırdır. Sağlıklı lezzetler için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
  • Tabldot yemekleri, catering çeşitleri, özel gün ve yemekleri ve birçok yemek alanında sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Ürettiğimiz yemeğin bilincindeyiz.
  • Gıda Mühendisleri, diyetisyen ve gıda teknikerleri tarafından üretilen zengin, kaliteli ve uygun menüler.


Doyum'dan Haberler

Sağlıklı Beslen
Doyum İle Beslen

Doyum Catering, 17 yılı aşkın tecrübesiyle ve gıda güvenliğine karşı hassasiyetiyle kendi sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Hijyenden ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeyen Doyum Catering, lezzetli yemekleriyle kaliteli hizmet vermeyi ve memnun müşteri portföyü yaratmayı kendine amaç edinmiştir. Uzman kadrosu ve gıda mühendisleri eşliğinde hazırlanan tüm lezzetlerini, sağlıklı beslenme odaklı menüler haline getirmekte ve insan sağlığına katkıda bulunacak tüm materyalleri titizlikle kullanmaktadır. Mesleğine gönülden bağlı bir ekip ile çalışan Doyum Catering olarak biz, tüm lezzetlerimizde kendi sofranızın sıcaklığını ve güvenirliğini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.